Eliksir cedrowy
Dostępny w formie kapsułek, w płynie lub rozcieńczony w oleju cedrowym. Wśród ludzi od dawna istnieje koncepcja "energii życia". Każdy z nas rodzi się „nastawiony” przez naturę na aktywne i szczęśliwe życie w 100%. Ale wraz z upływem czasu, i w związku z wpływem otoczenia tracimy naszą energię. Eliksir cedru jest zdolny uzupełniać w człowieku tę energię życia - przywracać mu radość i zdrowie.

Wskazania do rozpoczęcia kuracji eliksirem cedrowym:
- bóle stawów
- chroniczne przeziębienia/zapalenia gardła, zatok
- problemy z wątrobą, woreczkiem żółciowym
- zmęczenie, wypalenie, osłabienie
- przewlekłe zakażenia bakteryjne lub wirusowe, drożdżaki
- cukrzyca
- anemia / niski poziom hemoglobiny, czerwonych krwinek
- zaburzenia w ilości lub produkcji leukocytów
- przygotowania do zajścia w ciążę
- przebyte kuracje antybiotykowe/chemioterapiaEliksir cedru bilansuje skład krwi, nastraja organizm na biologicznie właściwy rytm.

W trakcie choroby ważne jest, aby doprowadzać do porządku "wewnętrzną ekologię organizmu człowieka" , harmonizować system odpornościowy człowieka. Właśnie dlatego lekarze znający właściwości olej cedrowego, polecają jego stosowanie w trakcie leczenia. Eliksir cedrowy wielokrotnie wzmacnia układy regeneracji i zdrowienia.

Eliksir cedrowy to ekologicznie czysty produkt, można stosować w codziennym żywieniu, w trakcie różnych diet, kuracji. Polecany dla sportowców i osób po przebytych chorobach, w trakcie rehabilitacji.

Otrzymywany z cedrowych szyszek syberyjskiego cedru, oprócz cennego oleju cedrowego bogatego w witaminy i kwasy tłuszczowe, zawiera szerokie widmo mikroelementów, niezbędnych i niezastąpionych dla zdrowia człowieka.

Co ważne, zbalansowany przez naturę skład tych mikro- i makroelementów jest łatwo przyswajalny przez organizm człowieka i nie powoduje, w przeciwieństwie do wielu leczniczych preparatów, szkodliwych skutków ubocznych.Dawkowanie:
1 kapsułka = 1 gram
1 opakowanie = 30 kapsułek
Kurs przyjmowania - 1 kapsułkę dziennie przez 2 miesiące (potrzeba 2 opakowań na pełny kurs)

Dawkowanie w przypadku flakonu z dozownikiem:
Flakon 30ml - 180 kropli
Kurs przyjmowania – 6 kropli dziennie, można rozbić na kilka porcji
(np. 2 krople 3 razy dziennie) przez 2 miesiące (potrzeba 2 opakowań na pełny kurs)

Stosować przed jedzeniem - poprawia wchłanianie pożywienia, pobudza wydzielanie żółci. Uwaga - może powodować lekkie odbijanie. Eliksir można popijać ciepłą wodą lub gorącymi ziołowymi naparami, herbatami. Dawki eliksiru można tymczasowo zwiększać, jeśli spodziewamy się narażenia na duży stres lub wysiłek, jak również w czasie choroby.

Dla podtrzymania optymalnego stanu organizmu warto po stosowaniu eliksiru przez 2 miesiące, zrobić miesięczną przerwę i powtórzyć kurs. W okresie między kursami można stosować zwykły olej cedrowy.

W trakcie przyjmowania eliksiru warto zadbać o ulepszanie środowiska życia wokół siebie – zmienianie przyzwyczajeń, diety, otoczenia. Oddziaływanie eliksiru ułatwia osiągnięcie tego celu.

Czy można przyjmować eliksir cedrowy w czasie ciąży?
Z uwagi na dużą zawartość olejków eterycznych i garbników, lepiej zrezygnować z przyjmowania eliksiru w stanie błogosławionym. Jest on znakomitym środkiem w trakcie przygotowań do zajścia w ciążę - oczyszcza i wzmacnia organizm przyszłej mamy, reguluje układy hormonalne i przywraca równowagę w mikroflorze.

Reakcje alergiczne
W trakcie badań nie występowały. Eliksir cedrowy znakomicie się wchłania, jest hipoalergiczny, nie zawiera szkodliwych substancji. W przypadku przewlekłych chorób, silnego zanieczyszczenia organizmu mogą wystąpić silne reakcje oczyszczania – w takiej sytuacji lepiej stosować olej cedrowy z eliksirem 5% (patrz zdjęcie poniżej)