Księga Rodu
Księga do zapisywania historii swojej rodziny, w solidnej twardej okładce ze złotym, tłoczonym zdobieniem. Ilość stron - 315, wszystkie obwiedzione u góry złotym wzorem. Na początku książki jest jedna ozdobna strona, na niej kilka zdań o tym, jak ważna jest pamięć o przodkach, reszta jest pusta i gotowa do zapisków.

"Nie minie wiele czasu, a miliony ojców i matek w różnych zakątkach Ziemi zaczną własnymi rękoma pisać Księgę Rodu, wypełniając stronę po stronie. Ksiąg tych będzie wielkie mnóstwo, a w każdej prawda dla własnych dzieci z serca płynąca. Nie będzie w nich miejsca dla obłudy, przed nimi upadną historyczne przekłamania." >>Anastazja, tom VI<<

Ilość stron: 315
Wymiary: 20,5cm x 26cm
Okładka: Zielona, twarda ze złotym tłoczeniem
Kolor stron: Biały, ze złotym wzorem u góry każdej strony
Producent: "OOO Megre", Rosja, Nowosybirsk

Dodatkowe informacje z komentarzy www.megre.ru :

Pytanie od pana Olegowicza:
Czy Anastazja nie mówiła, że każdy sam, według własnego pomysłu powinien zrobić księgę rodu? Co za głupota - u wielu osób będą takie same książki, jak u robotów. Powinniśmy robić dla swoich dzieci taką księgę, jakiej pragnie serce. Trzeba ją zrobić z naturalnych materiałów, jakich zapragnie dusza. Wyjdzie taniej, a dzieciom będie przyjemniej, że rodzice dla nich się postarali, sami zrobili, a nie kupili!
Odpowiedź pana Igora:
Szanowny Panie Olegowiczu, proponuję Panu już teraz zająć się fascynującym zajęciem polowania na dzikie zwierzęta, oprawianiu ich oraz przygotowaniu skór dla stworzenia unikalnej rodowej księgi dla swoich dzieci.