Białe Mumio syberyjskie "Han-Ałtaj"
Mumio jest bardzo znanym i szeroko stosowanym środkiem w medycynie Wschodu.
W ludowych podaniach bywa nazywane łzami olbrzymów, kamienną żywicą, krwią gór lub sokiem skał.
Znana i stosowana od starożytności, w różnych narodach świata krążą o nim różne legendy. Faktem jest, że mumio posiada wiele silnych właściwości uzdrawiających, przede wszystkim regeneracyjnych - znacznie przyspiesza zrastanie się kości, gojenie się ran, odtruwa organizm z toksyn i wywiera dobroczynny, ogólnowzmacniający wpływ na cały organizm. Dodatkowo, posiada właściwości bakteriobójcze.

Pomimo wielu lat badań, naukowcy nie są zgodni w podstawowej kwestii - czym jest mumio i jak powstało. Ma unikalny skład chemiczny - zawiera dużo związków organicznych (w tym jad pszczeli, zestaw witamin i olejków eterycznych) i szereg mikroelementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, ołów, cynk, bizmut, nikiel, kobalt, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, cyna).
Mumio łączy w sobie składniki pochodzenia roślinnego, zwierzęcego i mineralnego, które ścierały się ze sobą na przestrzeni tysięcy lat, by w końcowym efekcie dać nam tą tajemniczą substancję.

Nasze syberyjskie mumio to produkt naturalny, oczyszczony w minimalnym stopniu, o charakterystycznym, mocnym zapachu i gorzkim smaku. Mumio dostępne u nas, zbierane jest w wysoko położonych górskich jaskiniach Ałtaju. Ma postać drobnych grudek koloru beżowego, białego lub żółtawego, można je zetrzeć na proszek.Pojemność +- 10g, opakowanie - plastikowy woreczek. Termin ważności - 10 lat.
Mumio zebrane przez: "OOO Elbek" dla "Dary Ałtaju", Rosja, Syberia,

Tutaj sprawdzisz aktualną cenę i dostępność produktu