Produkty w poczekalni


Tutaj znajdują się propozycje różnych wyrobów, które mogą się pojawić w niedalekiej przyszłości. Jeżeli któryś z towarów Cię zainteresował, prosimy o kontakt, możliwe, że jest dostępny, tylko nie widnieje na stronie, albo można przyspieszyć jego zamówienie z Rosji.

1. "Ałtajskie Drumle + futerał cedrowy" - Drumla wykonana przez P. Potkina ze stali i mosiądzu. W komplecie futerał z drewna cedrowego.
Drumla (inaczej - wargan) to tradycyjny instrument ludowy, rozpowszechniony we wschodniej Azji. Uważa się, że góry Ałtaj to jedna z kolebek drumli. Na drumli grają niekiedy syberyjscy szamani w czasie ceremonii.


2. "Naszyjniki z szungitu" - Szungity są bardzo popularne w Rosji, szeroko stosowane do oczyszczania i energetyzowania wody. Działa jako odpromiennik przed wszelkiego rodzaju promieniowaniem elektromagnetycznym. Ponoć potrafi zneutralizować tzw. sztuczne pola elektromagnetyczne np. telefonu komórkowego. Szungit zabiera organizmowi to, co go obciąża, i wypełnia go tym, czego potrzebuje.3. "Etniczne syberyjskie plecionki" - Nad syberyjską rzeką Katuń istnieje dawna tradycja, zgodnie z którą jesienią wyławiano z rzeki korzenie i gałęzie drzew, i wykonywano z nich ozdoby i amulety na różne okazje. Jeśli dołączyć do wiązanki rzeźbę w drewnie cedrowym, przedstawiającą syberyjskie legendy lub dziką przyrodę, powstaje całkiem ciekawa ozdoba do zawieszenia na ścianie lub drzwiach.4. "Woreczki i torby lniane" - Ręcznie wyszywane woreczki z białoruskiego lnu. Oraz torba na zakupy z wyszytym żar-ptakiem (słowiańskim feniksem), tudzież bransoletki lniane z ludową wyszywką.5. "Tujesy z kory brzozy" - kiedyś już się pojawiły na naszej stronie, osoby które je nabyły były bardzo zadowolone. Jednak w natłoku nowości ustąpiły miejsca cedrowym ozdobom i miseczkom. Jednak, tujesy są tak piękne, i tak pożyteczne, że na pewno jeszcze do nas wrócą. Co ciekawe, najmniejsze brzozowe tujesiki bez ozdób można w Rosji kupić za równowartość 15zł, ale większe, pięknie malowane, rzeźbione i plecione mogą kosztować nawet 1500zł.
Wyszukaj

Polecamy