Talizman cedrowy
Talizman cedrowy – Wykonany z drewna cedru syberyjskiego nieduży talizman do noszenia na szyi. Noszenie go tak, aby dotykał ciała, ma wpływ na zapach i kolor drewienka cedru - u każdego zmienia się na swój sposób, w zależności od charakteru i zdrowia człowieka. Po kilku miesiącach (lub latach) noszenia uzyskuje głęboką barwę, wygładzają się krawędzie, a wzór na talizmanie staje się wyraźniejszy.

„[...] ten cedr ma nadzwyczajne właściwości i jego kawałek należy nosić na piersiach. Trzeba założyć go, stojąc boso na trawie, i następnie przycisnąć lewą dłonią do obnażonej piersi. Po minucie poczuje się przyjemne, idące od cedru ciepło, potem ciało przeniknie lekki dreszcz. Od czasu do czasu, kiedy będzie się pojawiało pragnienie, trzeba gładzić opuszkami palców tę stronę kawałka cedru, która nie przylega do ciała, przytrzymując kciukami drugą stronę. Już po trzech miesiącach osoba posiadająca kawałek dzwoniącego cedru zauważy znaczne polepszenie samopoczucia i wyleczy się z wielu chorób.”

Uwaga: Sprzedawane przez nas talizmany nie pochodzą z Dzwoniącego Cedru (który nie został koniec końców ścięty), tylko ze zwykłych cedrów. Mimo to, co zostało sprawdzone i spraktykowane przez wiele osób, takie talizmany również mają swoje dobroczynne właściwości i pozytywnie oddziaływują na człowieka.

Producent: "OOO Megre" (Dzwoniące Cedry Rosji), Nowosybirsk, Rosja.


Tutaj sprawdzisz aktualną cenę i dostępność produktu

Poleca się noszenie talizmanu cedrowego na nici pokrzywowej, która pozwala harmonizować przeciwieństwa i podwyższa wibracje noszącego ją człowieka.


Zamieszczamy poniżej przykłady, w jaki sposób można samodzielnie ozdobić talizman (zdjęcia z internetu):

pendant1 pendant1


pendant1 pendant1


pendant1 pendant1


pendant1 pendant1