Olej cedrowy z żywicą cedrową 10%, 100ml

Olej z 10% dodatkiem żywicy służy do przeprowadzania kuracji oczyszczającej (tzw. czystki syberyjskiej) oraz jako silny środek zwalczający choroby płuc, przeziębienia i infekcje dróg oddechowych. Pomaga regulować pracę serca i układu krążenia.

Olej cedrowy bardzo dobrze komponuje się z żywicą cedrową. Stosowany jest do leczenia chorób pochodzenia bakteryjnego lub wirusowego, także pomocniczo przy rekonwalescencji po przebytej boreliozie lub innych ciężkich chorobach. Zewnętrznie stosowany jest do oparzeń, skaleczeń jako środek odkażający i gojący, również w kosmetologii jako krem ujędrniający skórę, do włosów jako odżywka (20 minut przed myciem głowy) itd.

Skład: Olej cedrowy, żywica cedrowa.


Olej cedrowy z żywicą cedrową jest znany jako maść lub olejek terpentynowy. Żywica wykazuje działanie antybakteryjne i antyseptyczne, jest stosowana w produkcji kremów i balsamów, stosowana zewnętrznie pomaga usuwać cellulit, poprawiać jakość skóry, redukować zmarszczki i łagodzić i działać kojąco i odprężająco na podrażnioną skórę. Wystarczy wmasować olejek z żywicą w ciało lub (w rozcieńczeniu oliwą z oliwek) w twarz okrężnymi ruchami, by pozwolić mu wniknąć głęboko w skórę i działać.

Bardzo dobrym pomysłem jest również stosowanie oleju z żywicą cedrową do wewnątrz organizmu, gdyż wykazuje on dobroczynne działanie w przypadku wielu schorzeń układu pokarmowego. Olejek terpentynowy w nim zawarty zwiększa odporność organizmu, zwiększa ilość białych krwinek i zwalcza wirusy, pasożyty i patogeny. Wszystkie organy ciała zaczną funkcjonować bardziej intensywnie i efektywnie, a system immunologiczny bardziej sprawnie.
[Tłumaczenie z anglojęzycznych stron internetowych Dzwoniących Cedrów:(www.ringingcedarsofrussia.org)]