Olej cedrowy z żywicą cedrową 10%, 100ml

Olej z 10% dodatkiem żywicy służy do przeprowadzania kuracji oczyszczającej (tzw. czystki syberyjskiej) oraz jako silny środek zwalczający choroby płuc, przeziębienia i infekcje dróg oddechowych. Pomaga regulować pracę serca i układu krążenia.

Olej cedrowy bardzo dobrze komponuje się z żywicą cedrową. Stosowany jest do leczenia chorób pochodzenia bakteryjnego lub wirusowego, przeziębień oraz jako środek wzmacniający. Olej z żywicą to bardzo skuteczny środek również przy chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, przy gruźlicy i zapaleniu płuc.

Skład: Olej cedrowy, żywica cedrowa.


Olej cedrowy z żywicą cedrową jest znany jako maść lub olejek terpentynowy. Żywica wykazuje działanie antybakteryjne i antyseptyczne, jest stosowana w produkcji kremów i balsamów, stosowana zewnętrznie pomaga usuwać cellulit, poprawiać jakość skóry, redukować zmarszczki i łagodzić i działać kojąco i odprężająco na podrażnioną skórę. Wystarczy wmasować olejek z żywicą w ciało lub (w rozcieńczeniu oliwą z oliwek) w twarz okrężnymi ruchami, by pozwolić mu wniknąć głęboko w skórę i działać.

Bardzo dobrym pomysłem jest również stosowanie oleju z żywicą cedrową do wewnątrz organizmu, gdyż wykazuje on dobroczynne działanie w przypadku wielu schorzeń układu pokarmowego. Olejek terpentynowy w nim zawarty zwiększa odporność organizmu, zwiększa ilość białych krwinek i zwalcza wirusy, pasożyty i patogeny. Wszystkie organy ciała zaczną funkcjonować bardziej intensywnie i efektywnie, a system immunologiczny bardziej sprawnie.
[Tłumaczenie z anglojęzycznych stron internetowych Dzwoniących Cedrów:(www.ringingcedarsofrussia.org)]