Żywica cedrowa - wybrane komentarze 2010-2017

przetłumaczone z jęz. rosyjskiego, ze strony internetowej "Dary Ałtaju"

---------------------------------------------

Gonczarowa Galina

Mam 56 lat. Zamówiłam olej z żywicą 10% drugi raz. Wykonaliśmy "syberyjskie oczyszczanie" całą rodziną. U mnie polepszyła się praca jelit i wątroby, zmalały szumy w głowie, mam więcej sił i polepszył się sen. U córki, niestety, trzeciego dnia przyjmowania zaczęła się alergia w rodzaju pokrzywki (poprzedni raz również to się pojawiło, ale ponieważ minęło parę lat, zdecydowaliśmy się spróbować). O mężu trudno cokolwiek powiedzieć, bo nie przykłada wagi do obserwacji swojego stanu, ale i tak widać, że stał się bardziej rześki.

---------------------------------------------

Głazaczewa Olga

Nadzwyczajne i efektywne produkty, na przykład żywica cedrowa 10%, którą przyjmuję wewnątrz i zakraplam do oczu, nosa. Zabija grzybki candida, których pojawia się z wiekiem coraz więcej, a jeśli paznokcie są porażone grzybkiem, to i uszy, przełyk, jelita i nawet wewnętrzne organy, co kończy się śmiertelnym zejściem. Dlatego oczyszczanie przynosi swoje rezultaty. Olejek pichtowy stosowany zewnętrznie na palce i skórę nóg rozmiękcza i twardy, suchy naskórek sam odchodzi. Rekomenduję wszyscy, chce mieć znaczne rezultaty w swoim zdrowiu bez leków i chodzenia po lekarzach.

---------------------------------------------

Katia Rudych

Dzień dobry! […] Nam bardzo spodobało się efektywne działanie cedrową żywicą przy leczeniu pewnych chorób. Waszą żywicę włączyliśmy w skład górskiej apteczki, którą zawsze bierzemy z sobą w marsze i na wspinaczkę. Ona doskonale działa w jednorazowych wypadkach, i przy długotrwałym zastosowaniu. […]

---------------------------------------------

Atamanowa Helena

Kupuję tu żywicu ponad 10 lat. Czego my ją nie leczymy! I rany i zadrapania i przeziębienia, bóle w stawach i nerwobóle... Ogólnie, środek od wszystkich chorób.[…]

---------------------------------------------

Sergiej Bykow

Dzień dobry! […] Najpierw planowałem używać tej żywicy pierwotnie zbierał się używać dla wyrobu ganozisu do ceramiki - dawno znanej mieszanki lnianego konopnego oleju, wosku i żywicy w określonych proporcjach. Ale w procesie, odchodząc od podstawowej recepty i dodawszy kombinacje ziołowych wyciągów, zrobiłem trochę maści, którą bliscy z przyjemnością na sobie wypróbowali i byli bardzo wdzięczni. Podobnie używałem tej mieszanki, żeby pokryć wypaloną glinę, drzewo i skórę. Na wszystko podziało wyłącznie pozytywnie!

---------------------------------------------

Osokin Oleg

Dnia dobrego życzę. Zamawiałem cedrową żywicę, z której robiłem maści z woskiem i olejne balsamy o różnej koncentracji żywicy. Stosowałem na całej rodzinie, od starych do najmłodszych. Efekt niezmiennie pozytywny. Przy tym, nie ma znaczenia jaki olej użyje się jako podstawę, w charakterze szybkiej pomocy ściąga bóle w stawach i wiązadłach. Regularne stosowanie w połączeniu z ćwiczeniami pozwoliło uwolnić się od zapalenia stawu mostkowo-obojczykowego. W ostrej fazie kompres z żywiczną maścią pozwalał spokojnie zasypiać. Mała łyżka oleju z żywicą do wewnątrz usuwa zgagę i żołądkowe bóle w ciągu 10-15 minut maksimum. Jeśli zrobić maść powiedzmy gdzieś 20-25% wosku i tyle samo żywicy - można robić bardzo skuteczne „świece” dla leczenia hemoroidów. Takie rozwiązanie krwotok i ból usuwa za jeden raz. Ogólnouzdrawiające działanie "syberyjskiego oczyszczania", przeprowadzonego żywicą na oliwie z oliwek, też oczywiście potwierdzone. Dobre zwłaszcza podczas Wielkiego Postu.

---------------------------------------------

Aleksandr Siergiejewicz

Dobrego dnia. W zeszłym roku kupowałem cedrową żywicę 40% , jestem po sześćdziesiątce, ale na zdrowie grzech byłoby się skarżyć, chociaż żyję w Nowokuźniecku, a to miasto jest zanieczyszczone bardzo mocno. Dlatego kupiłem jeszcze olej cedrowy i zrobiłem 10% roztwór, którym przeprowadziłem "syberyjskie oczyszczanie" , a nie rozcieńczony balsam używałem zewnętrznie. Rezultat - przez zimę ani razu nie chorowałem, ręce zawsze na mrozie pękają, są suche, a po balsamie , wszystkie ranki przeszły. No i jeszcze parę razy, kiedy po noszeniu ciężarów bolały plecy i ramię, tak po posmarowaniu olejem z żywicą wszystko w normie. Ogólnie, bardzo dobra rzecz, teraz zamówiłem znowu 40 %, ponieważ dobre jest i zewnętrznie i do wewnątrz, "syb-czystkę" nie zaszkodziłoby powtórzyć, spodobało się, w pracy wszyscy kichali, a ja to obszedłem się bez smarków.

---------------------------------------------

Aleksandr Gromakow

Ja żywicę piję już około 5 lat. i Pomaga i od oparzeń i od podniesieniu odporności, poprawy samopoczucia. Jeszcze mi wydaje się, że ona zmniejsza ciśnienie.

---------------------------------------------

Krasnikowa Ałła

Dzień dobry! Po raz kolejny zamówiłam balsam cedrowy. Zamawiam dla swoich potrzeb roztwór 40%. Smaruję im nogi dla profilaktyki żylaków. Potem rozcieńczam do 10% i taki piję. Jeszcze bardziej rozcieńczony kapię do uszu, do nosa i raz na rok robię oczyszczanie oczu, 2,5 % roztworem. Mam przewlekłe choroby, ale dzięki obchodzę się bez szpitali i bez tabletek. Rozwój żylaków zatrzymał się, przeszły bóle i obrzęki. Całkowicie oczyściły się zatoki, ale to co z nich w trakcie oczyszczania wychodzilo - nie dla ludzi o słabych nerwach.

---------------------------------------------

Natalia

Bez żywicy momentalnie zaczyna się u mnie przejawiać zmęczenie, zwłaszcza pod wieczór. Jeszcze zauważyłam, że używanie oleju z żywicą obniża apetyt. Potrzeba mniej żeby się najeść, co jest ważne dla osób, które dbają o figurę. Przy pierwszych oznakach przeziębienia od razu przyjmuję olej z żywicą - i wszystko przechodzi. Środek jest świetny, WSZYSTKIM REKOMENDUJĘ! Dla mnie także jest bardzo ważne, że żywica jest zbierana przez pracowników tej firmy bez czynienia szkody drzewom. […]

---------------------------------------------

Andrzej , miasto: Lipieck

Trochę ponad rok temu przeczytałem w jednym z czasopism o sposobie leczenia zapalenia migdałków i problemów z częstym zapaleniem gardła. W tym artykule było, jak autorka uwolniła się od tych problemów. Mniej więcej sposób polega na następującym: Każdego ranka i kilkukrotnie w ciągu dnia kłaść pod język kawałeczek cedrowej żywicy wielkości groszka i trzymać go tam nie mniej niż 15 minut. Zapalenie migdałków u tej kobiety przeszło po jakimś czasie. Ponieważ sam również bezustannie męczyłem się z zaogniającym się gardłem, rok temu zdecydowałem się pójść za radą autorki artykułu i zamówiłem cedrową żywicę na waszej stronie. I na dzisiejszy dzień mogę powiedzieć, że leczenie gardła cedrową żywicą - najpewniejszy i najszybszy sposób, z tych które próbowałem. (i najważniejsze - całkowicie naturalny). Nie mogę powiedzieć, że od razu uwolniłem się od problemów z zapaleniem gardła. Jednakże, przez rok używania żywicy, moje gardło poważnie nie chorowało ani razu. Przy pierwszych symptomach przeżuwałem kawałeczek żywicy i problemy gardłowe zazwyczaj przechodziły. Co prawda przy leczeniu nie kładłem żywicy pod język, tylko żułem jak gumę, ale efekt jest i przy takim sposobie jej wykorzystania. Podobnie jeśli boli gardło, można położyć drobinkę żywicy pod język na noc (na rano gardło albo przejdzie, albo nastąpi poważna poprawa). […]

---------------------------------------------

Umanowa Raisa

Otrzymawszy przesyłkę, zaczęłam 70-procentowym olej z żywicą stosować na stawy nóg. Od zeszłego roku zaczynały zwiększać się halluksy, nakładałam na nie żywicę i zaczynałam masować nogę o nogę. Już na trzeci dzień spadł obrzęk, zaczynał zmniejszać się ból.[…] Stosuję żywicę na szyję, rozcierając i masując na odkładanie soli w szyi. Dobrze pomaga. Dalej lędźwia rozcieram 10-15minut. Po tygodniu zaczęły przechodzić bóle w plecach. Mam osteochondrozę. Lekarze powiedzieli, że to nieuleczalne. A ja odpowiedziałam, że Hipokrates przewróciłby się w grobie gdyby to usłyszał. Jeszcze rok temu z trudem chodziłam, kuśtykałam od lekarza do lekarza. Radykalnie zmieniłam wyżywienie ( mięso, kiełbasy, ostre, słone - nie jem). Zaczęłam chodzić na gimnastykę, piłam zioła. Na koniec otrzymałam żywicę. Zaczęłam masować po kolei szyję, plecy, lędźwia, ręce, nogi. I po dwóch miesiącach stosowania stałam się giętka, biegam po 15 minut na bieżni. Chodzę szybkim krokiem, wyprzedzając młodych. Pozbyłam się złogów solnych, kręgosłup jest giętki. Wielkie dzięki za żywicu, zaprawdę uzdrawia. Skóra twarzy oczyściła się od jakichś krost, wysypek, odmłodniała. No, skóra twarzy szyi u mnie i tak była zadbana, używałam dobre kosmetyki wiele lat. A wraz z zastosowaniem żywicy zaczęła jeszcze polepszać się. A 40-procentową żywicę stosuję wewnętrznie na noc, jedną łyżeczkę do herbaty - syberyjskie oczyszczanie. Gorzko, idzie wytrzymać. Wielkie, ludzkie dziękuję za możliwość uzdrowienia siebie, odmłodzenia.

---------------------------------------------

Żdankina Irina

Cedrowa żywica pomogła uratować nogę od amputacji. Wszyscy lekarze odmówili leczenia i proponowali amputację. Dzięki żywicy - rana zasklepiła się, nie zostało nawet śladu. Dziękuję!!!

---------------------------------------------

[...]

Zrobiłem pełny kurs "Syberyjskiej czystki". Proces oczyszczania przeszedł lekko, może dlatego, że wcześniej przerabiałem oczyszczanie wg. Siemionowej… W trakcie "Syberyjskiego oczyszczania" nie było żadnych negatywnych skutków ubocznych, ale rezultat przerósł oczekiwania: Do dnia dzisiejszego ani razu nie chorowałem na żadne przeziębienia ani inne sezonowe choroby... Mało kto w to wierzy, ale bywają tacy, co decydują się spróbować.... I są zdumieni, że ŻYWICA jest o wiele lepsza niż wszelkie cholerstwo, które próbuje się nam wciskać. […]

---------------------------------------------

Paweł P. , Miasto: Moskwa

Kupiłem żywicę w oleju 70%, to jest rzeczywiście koncentrat, piję w leczniczych celach po herbacianej łyżeczce na czczo. Opryszczka wyskakująca na wardze całkowicie zniknęła po kilkukrotnym przykładaniu tej żywicy (po 20-25 minut). […]

---------------------------------------------

Maria

[..] Całą rodziną pijemy żywicę. Jak tylko zaczęłam przyjmować, pojawił się kaszel z flegmą. Ale było czuć, że to flegma zalegająca, stara, więc kontynuowałam kurację. Po kilku tygodniach wszystko przeszło. Podobnie mieli pozostali członkowie mojej rodziny. Żywicę daję nawet 2-letniemu dziecku w małych dawkach. Moja mama cierpi na podwyższone ciśnienie, jak tylko zaczęliśmy pić to przestało jej dokuczać[…]

---------------------------------------------

Kułumbiekowa Oksana

Dzień dobry! Dziękuję bardzo za żywicę, zamówiłam pierwszy raz w czerwcu, zaczęłam natychmiast pić i smarować nogi, pierś, plecy. Mam osteochondrozę odcinka piersiowego i żylaki od dzieciństwa. Po dwóch miesiącach kuracji zauważyłam, że prawie całkiem przeszły mi bóle głowy i poprawił się wzrok. Męża już około roku bolało ramię i czasem tak, że nie mógł ręki podnieść, dostawał zastrzyki, maści, ale wszystko działało na krótko. Posmarowałam mu ramię żywicą 70% wszystkiego z pięć razy i bóle przeszły, już miesiąc się nie skarży, to rzeczywiście cud.[…]

---------------------------------------------

Krasnikowa A.P.

W tym roku wzięłam buteleczkę oleju z żywicą ze sobą nad morze. Smarowałam się nią przed kąpaniem i po. Żadnych innych kremów do opalania nie stosowałam. Na koniec opalenizna wyszła równa, żadnych oparzeń nie było, skóra nigdzie się nie łuszczyła. A w zeszłym roku po pobycie nad morzem leczyłam pokrzywkę na skórze cały miesiąc, choć używałam kremu do opalania.

---------------------------------------------

Sawiczewa G.A

Żywica to po prostu cud! Używam ją i wewnątrz i zewnętrznie. Podnosi odporność, wcześniej przeziębiałam się raz za razem, opryszczka niszczyła mi organizm. Kolana chorowały, chodzić nie mogłam. Rany się nie goiły…. Myśli skaczą jedna za jedną, wszystkiego nie sposób wyliczyć, ale wszystko, co było opisane w recepcie, wyleczyło!

U mojej znajomej USG i tomografia 1,5 miesiąca temu pokazała guz w nerce. Natychmiast po postawieniu diagnozy ona zaczęła przyjmować olej z żywicą wewnętrznie, po herbacianej łyżce. Tydzień temu poszła do szpitala onkologicznego na zaplanowaną operację, dzień przed operacją zrobili jej USG, na którym nie było widać guza! Operację odroczono, z zaleceniem dalszej obserwacji za trzy miesiące!

---------------------------------------------

Kamienskaja Lubow Walerjewna

[…] I jeszcze mój czteroletni syn z przyjemnością pije 10% olej z żywicą wewnątrz. Daję mu wymieszawszy 1:1 z miodem. Nie mogę powiedzieć, że dziecko zupełnie nie choruje, ale przebieg choroby idzie bardzo szybko. Pierwszy dzień, zazwyczaj, wysoka temperatura, a potem spada.[…]

---------------------------------------------

Isajewa Helena Władimirowna

W wrześniu kupiłam u Was 2 litry cedrowej żywicy 70%, dla siebie i dla mamy. Mam 49 lat, na zdrowie nie narzekam, ale widzę, że więcej się męczę niż kiedyś: Nie mam takiej koncentracji za kierownicą, słabsza jędrność skóry, zdecydowałam się przeprowadzić syberyjskie oczyszczanie i w jego trakcie, prawie każdego dnia nacierałam całe ciało 70% żywicą, przez 2 miesiące.

Rezultat: Skóra stała się zadbana, jasna, sprężysta i gładka, pięty jak u niemowlęcia, oddech świeży. Pod koniec 2 miesiąca 2 razy w tygodniu z nosa ciekła mi krew! Wypłynie tak ze szklanka i potem przestaje, wysmarkam się i jakby nic nie zaszło. Zdarzyło się tak 8 razy, w głowie po tym się rozjaśniło. Potem wszystko ustało i zdecydowałam zrobić przerwę na pół roku. Mama ma 76 lat, ma artretyzm, silne bóle, do szpitala odwieźli ją na noszach. Ona próbowała się nacierać żywicą każdego dnia, ale po tygodniu trzeba było wzywać karetkę, dla osłabionego organizmu żywica ma zbyt silne działanie. Rano miewa dreszcze z powodu skurczonych naczyń krwionośnych, zdecydowaliśmy smarować jej tylko pięty żywicą, całe ciało szybko rozgrzewa się. Na osłabiony organizm trzeba stosować bardzo ostrożnie, bo to potężny środek.

---------------------------------------------

Siergiej Baszkajkin

Z żywicy cedrowej robię maść dla leczenia wrzodu na biodrze tworzącego się po zapaleniu kości. […] Szczerze mówią, to właśnie dzięki tej maści ja jeszcze żyję, dlatego chcę podzielić się receptą jej przygotowania, może komuś się przyda.
Bierze się 100 gr. cedrowej żywicy (surowej), 100 gr. świeżego smalcu i 100 gr. pszczelego wosku. Wszystko to do garnka, doprowadzić do wrzenia i gotować maść na wolnym ogniu, często mieszając. Potem przecedzić i przelać do czystego słoika. Maść do opatrunku smaruje się cienką warstwą na jałową gazę i przykłada do rany. Opaskę trzymamy 24 godziny.

Jeszcze raz dziękuję bardzo, teraz mi tej żywicy na długo wystarczy.
[…] Z ojcem już wiele lat cierpimy na alergię na pyłki, ale przyjmowanie mumio i żywicy przed sezonem w trakcie uczuleniowego okresu (tylko z ostrożnością), wyraźnie poprawia stan organizmu, obniża katar, pozwalając lepiej oddychać i przeżyć sezon znacznie lżej.

---------------------------------------------

Klimienkowa Nadia

Wszystkim pozdrowienie! Przeprowadzałam "Syberyjskie oczyszczanie" sobie i swojej rodzinie (mąż i córka 13 lat) w zeszłym roku od 1-go września 2012 roku. Czyszczenie przeszło bez jakichkolwiek szczególnych przejawów (nikogo z domowników nie gięło). Mąż na początku do tej idei odnosił się sceptycznie i szczególnego entuzjazmu nie przejawiał (trzeba było zostawiać jego dawkę balsamu w łazience, żeby nie zapominał wypijać, córeczce podawałam olej z żywicą bezpośrednio po przebudzeniu, żeby spełnić warunek: po wypiciu żywicy niczego nie jeść i nie pić 30 minut, a ona przecież chodzi do szkoły, rano nie ma wolnego czasu.

Dzięki moim staraniom balsam wypiliśmy cały. Rezultaty nie kazały na siebie czekać. W 2012 i 2013 roku nie chorowaliśmy na żadne przeziębienia, ominęły nas wszelkie „epidemie”. A mąż bardzo mocno zmienił swój stosunek do żywicy i zaczynał propagować "Czystkę syberyjską" w kręgu naszych przyjaciół i znajomych. Obowiązkowo znowu kupię i w tym roku znowu się oczyścimy. Jestem bardzo zadowolona, że znalazłam tę stronę i byłam w stanie skorzystać z tego produktu.

---------------------------------------------

Krawczenko Wiktoria

Dziękuję ogromne za świetną jakość terpentynowego balsamu i cedrowego oleju. Zamawiam już kilka lat i zawsze jestem zadowolona! Syn w 8 miesiącu miał kroplówkę, dostał po niej zapalenia żyły i nic nie pomagało - żadne kompresy i silnie działające preparaty, lekarze rozkładali ręce. Spróbowałam na 30 minut zrobić kompres z 10% oleju z żywicą - rezultat był natychmiastowy, zapalenie i ogromny obrzęk zmniejszyły się od razu, na 2 dzień nie było śladu.[…]

---------------------------------------------

Kowalewa Ałła

Moja siostra przeprowadziła syberyjskie oczyszczanie i namówiła mnie, dała swoją żywicę. Mam 60 lat. Chcę z góry wszystkich z mojego pokolenia uprzedzić - wiek jest wiekiem.

Najpierw wszystko idzie powolutku. Potem, gdy zwiększa się koncentracja żywicy, dla organizmu to ostry wstrząs i wychodzą ”różne szlamy", każdy ma swoje. Jest trochę cięższych dni, a potem znowu wszystko idzie równieńko do samego końca. U mnie niespodziewanie zaczęła się oczyszczać prawa zatoka, ja nawet nie wiedziałam, że coś z nią było nie tak. Na 39 dzień picia oleju z zatoki wychodziły "gluty" długie jak sznurki, trzeba je było wyciągać. Potem czystka przebiegała bez szczególnych objawów. Stolec lekko był rozrzedzony parę dni, ale to prawidłowo. Dużo wychodziło śluzu z oskrzeli – spodziewałam się tego, bo mam chroniczne zapalenie oskrzeli.

Teraz będę regularnie robić czystkę w każdym roku. Robi duże wrażenie. Żadne zioła, żadne leki i żadne diety nie dały tego, co otrzymałam od syberyjskiego czyszczenia. […]

---------------------------------------------

Tatiana

Ogólnozdrowotne i odmładzające efekty widać gołym okiem. Przestały dokuczać żylaki na nogach, pojawiła się energia i radość życia, zniknął chroniczny katar. Jednakże, przy dochodzeniu do maksymalnej dawki (ok. 40-go dnia) 175 kropli, zaczęło się uczulenie i byłam zmuszona obniżać dawki żywicy mocno, do 12 kropli. Nie wykluczam, że właśnie od tego ostrego obniżenia dawki doznaję słabości i wraca katar. Ale cedrowy olej, wcierany w żylaki, pomaga bez skutków ubocznych.

---------------------------------------------

Anna

Sprawdzony sposób leczenia wrzodów: Przy głębokich wrzodach przygotować zwitki waty albo kawałeczki gazy, przesycić je 70% cedrową żywicą i włożyć jak można głębiej, żeby proces zagojenia się zaczynał się przede wszystkim z głębokości. W miarę gojenia te zwitki przykłada się bliżej powierzchni. Równocześnie pomaga przyjmowanie oleju skalnego (mumio) wewnętrznie.

---------------------------------------------

Tatiana

Mocno dawał się we znaki zaogniony staw na drugim palcu prawej nogi, pół roku nie mogłam chodzić w żadnym obuwiu. Zapisałam się na przyjęcie do chirurga, ten wypisał mi żel chłodzący Dolobene i jeszcze środek przeciwzapalny. Przed zakupem weszłam w Internet i poczytałam opinie o preparacie, nazwy nie pamiętam, ale zobaczywszy, jakie są skutki uboczne natychmiast porwałam i wyrzuciłam receptę. Tak więc zaczęłam smarować chory staw miodem, zmieszanym z mumio(1mała łyżka miodu + mumio wielkości łebka od zapałki) W rezultacie, na drugi dzień ból zmalał, a na trzeci nałożyłam zimowe buty na obcasach.

---------------------------------------------

Galina

Co do cedrowej żywicy - Jeśli rano kawałek żywicy pożuć przez jakiś czas, to potem cały dzień w ustach czuć aromat cedru, nawet po jedzeniu. Przypuszczam, że zęby, a dokładniej przestrzenie międzyzębowe są chronione od oddziaływania resztek jedzenia, kwasów i bakterii.

---------------------------------------------

Wiera

Miałam rozregulowany organizm, badali mnie przez rok, biegałam po lekarzach. Koniec końców rozłożyli ręce i postawili diagnozę "menopauza" i wysłali do domu z słowami, że to normalne... Przeprowadziłam więc "syberyjskie oczyszczanie". Przez parę tygodni było ciężko. Ale teraz czuję się jak człowiek, a nie jak ameba. Według moich przyjaciół żywica pomaga również przy osteochondrozie, nieżycie żołądka, naciągnięciu mięśnia, bólach w stawach. Mocno działa przy oparzeniach (70% balsam).

---------------------------------------------

Marina

Napiszę o swoim skromnym doświadczeniu korzystania z żywicy. Koło miesiąca używam ją zamiast kremu na zwilżoną skórę twarzy, wieczorem przed snem. Rezultaty są widoczne nie tylko dla mnie, ale i otoczenia - Skóra gładka, świeża, nie łuszczy się!

---------------------------------------------

Rada

Z zostawieniem komentarza poczekałam kilka miesięcy, teraz mogę wyrazić swoją opinię o oczyszczaniu ałtajskich szamanów. Wszystko przeszło pomyślnie, ale od razu uprzedzę ludzi z poważnymi chorobami albo jak to mówią "bukietem" chorób – Syberyjskie oczyszczanie idzie ciężko, ale da się żyć. Szczególnie, jeśli są problemy z przemianą materii, przy tym oczyszczaniu "leje się wszystko ze wszystkich miejsc", czyli "rwie się tam gdzie cienko". Każdy, kto pragnie się tego pozbyć, prawdopodobnie zawczasu wie, gdzie i co mu dolega, a reakcja lekarzy uprzedzam, zwykle jest wroga. Co tu ukrywać, wszystkim wiadomo, że oni trują naród swoimi tabletkami, "chemią" i nawet okiem nie mrugną przy powołaniu czego albo, tak co podziało szczególnie osobiste zwracać się można do niego. Wynik moich odczuć taki: [syberyjskie] oczyszczanie jest świetne, później będę je przeprowadzać ponownie.

---------------------------------------------

Galina

Bardzo Wam dziękuję za cedrową żywicę! Ciśnienie się unormowało, skóra stała się czysta, jasna. Piję 40% cedrową żywicę, każdy dzień po herbacianej łyżce rano na czczo. Dziękuję. Daj Wam Bóg zdrowia!

---------------------------------------------

Moskwiczanin

Dzięki cedrowej żywicy nie trzymam w apteczce garści leków na każdy wypadek: Od przeziębienia, ran, oparzeń, opryszczki; od bólu brzucha, stawów i kręgosłupa; od ukąszeń owadów itd. W tych lekach po jakimś czasie kończy się termin przydatności, trzeba wyrzucać i marnować pieniądze.

U mnie stoi w lodówce buteleczka z żywicznym balsamem i korzystam z niej przy pierwszych oznakach choroby. Zwykle nie trzeba biec do apteki.

---------------------------------------------

Igor z Nowosybirska

Miałem problemy z układem pokarmowym, jednocześnie w kilku miejscach, i jeszcze czułem gorycz w ustach. A w naszym szpitalu jest tylko jeden sposób badania – sonda. Boję się tej procedury i zdecydowałem spróbować żywicy. Jeśli nie pomoże, to poddam się lekarzom.
Przyjmowałem rano przed jedzeniem 1/4 herbacianej łyżki 10% oleju z żywicą. Po tygodniu gorycz i bóle zaginęły. Tak to działa. Żywica też jest gorzka, widać trzeba klin klinem.

---------------------------------------------

Zinaida

Dziękuję za żywicę, miałam skierowanie na onkologię z guzem w piersi, zaczęłam przyjmować żywicę, nacierania i kompresy z błękitnej glinki, rezultat jest pozytywny, czuję się pięknie, na mammografię pójdę za miesiąc daj Wam Bóg zdrowia!!!

---------------------------------------------

Anastazja

Teraz po upływie 2 miesięcy mogę napisać opinię. Przeprowadziłam Syberyjskie Oczyszczenie, rezultaty poczułam po tygodniu stosowania, organizm aktywnie oczyszczał się wszystkimi układami wydalania, po 2 tygodniach czułam lekkość i przypływ sił w ciele, ciągle chciało się coś robić. Zaczęłam lepiej się wysypiać, zegar biologiczny się znormalizował. Skóra stała się czysta i świeża, ludzie prawią komplementy! Twarz zaczyna świecić świeżością. Od kataru krople żywicy dobrze pomagają, wszystko czyści się szybko!

---------------------------------------------

Leczenie jęczmienia

Ochłodziło się i po raz pierwszy po wielu latach wyskoczył mi jęczmień. Najpierw pomyślałem, że coś dostało się do oka, ale następnego ranka zobaczyłem dawno zapomniane objawy. Przypomniałem sobie, jak męczyłem się w młodości, jęczmień trwał dłużej niż tydzień, ropiał. U mnie w lodówce zawsze stoi buteleczka z żywicą - środek uniwersalny. Zdecydowałem się spróbować, ponieważ żywica dobrze pomaga przy skórnych chorobach. Smarowałem powiekę 3 razy na dzień. Po drugim dniu ból przeszedł i jęczmień znikł. Ot tak, nie kłamią ludzie.

---------------------------------------------

Źródło: www.daralt.narod.ru/index/otzyvy/0-36zywica5