Żywica cedrowa - komentarze


Strona w budowie, regularnie tłumaczone i dodawane nowe komentarze

Gonczarowa Galina

Mam 56 lat. Zamówiłam olej z żywicą 10% drugi raz. Wykonaliśmy "syberyjskie oczyszczanie" całą rodziną. U mnie polepszyła się praca jelit i wątroby, zmalały szumy w głowie, mam więcej sił i polepszył się sen. U córki, niestety, trzeciego dnia przyjmowania zaczęła się alergia w rodzaju pokrzywki (poprzedni raz również to się pojawiło, ale ponieważ minęło parę lat, zdecydowaliśmy się spróbować). O mężu trudno cokolwiek powiedzieć, bo nie przykłada wagi do obserwacji swojego stanu, ale i tak widać, że stał się bardziej rześki.

---------------------------------------------

Głazaczewa Olga

Nadzwyczajne i efektywne produkty, na przykład żywica cedrowa 10%, którą przyjmuję wewnątrz i zakraplam do oczu, nosa. Zabija grzybki candida, których pojawia się z wiekiem coraz więcej, a jeśli paznokcie są porażone grzybkiem, to i uszy, przełyk, jelita i nawet wewnętrzne organy, co kończy się śmiertelnym zejściem. Dlatego oczyszczanie przynosi swoje rezultaty. Olejek pichtowy stosowany zewnętrznie na palce i skórę nóg rozmiękcza i twardy, suchy naskórek sam odchodzi. Rekomenduję wszyscy, chce mieć znaczne rezultaty w swoim zdrowiu bez leków i chodzenia po lekarzach.

---------------------------------------------

Katia Rudych

Dzień dobry! […] Nam bardzo spodobało się efektywne działanie cedrową żywicą przy leczeniu pewnych chorób. Waszą żywicę włączyliśmy w skład górskiej apteczki, którą zawsze bierzemy z sobą w marsze i na wspinaczkę. Ona doskonale działa w jednorazowych wypadkach, i przy długotrwałym zastosowaniu. […]

---------------------------------------------

Atamanowa Helena

Kupuję tu żywicu ponad 10 lat. Czego my ją nie leczymy! I rany i zadrapania i przeziębienia, bóle w stawach i nerwobóle... Ogólnie, środek od wszystkich chorób.[…]

---------------------------------------------

Sergiej Bykow

Dzień dobry! […] Najpierw planowałem używać tej żywicy pierwotnie zbierał się używać dla wyrobu ganozisu do ceramiki - dawno znanej mieszanki lnianego konopnego oleju, wosku i żywicy w określonych proporcjach. Ale w procesie, odchodząc od podstawowej recepty i dodawszy kombinacje ziołowych wyciągów, zrobiłem trochę maści, którą bliscy z przyjemnością na sobie wypróbowali i byli bardzo wdzięczni. Podobnie używałem tej mieszanki, żeby pokryć wypaloną glinę, drzewo i skórę. Na wszystko podziało wyłącznie pozytywnie!

---------------------------------------------

Osokin Oleg

Dnia dobrego życzę. Zamawiałem cedrową żywicę, z której robiłem maści z woskiem i olejne balsamy o różnej koncentracji żywicy. Stosowałem na całej rodzinie, od starych do najmłodszych. Efekt niezmiennie pozytywny. Przy tym, nie ma znaczenia jaki olej użyje się jako podstawę, w charakterze szybkiej pomocy ściąga bóle w stawach i wiązadłach. Regularne stosowanie w połączeniu z ćwiczeniami pozwoliło uwolnić się od zapalenia stawu mostkowo-obojczykowego. W ostrej fazie kompres z żywiczną maścią pozwalał spokojnie zasypiać. Mała łyżka oleju z żywicą do wewnątrz usuwa zgagę i żołądkowe bóle w ciągu 10-15 minut maksimum. Jeśli zrobić maść powiedzmy gdzieś 20-25% wosku i tyle samo żywicy - można robić bardzo skuteczne „świece” dla leczenia hemoroidów. Takie rozwiązanie krwotok i ból usuwa za jeden raz. Ogólnouzdrawiające działanie "syberyjskiego oczyszczania", przeprowadzonego żywicą na oliwie z oliwek, też oczywiście potwierdzone. Dobre zwłaszcza podczas Wielkiego Postu.

---------------------------------------------

Aleksandr Siergiejewicz

Dobrego dnia. W zeszłym roku kupowałem cedrową żywicę 40% , jestem po sześćdziesiątce, ale na zdrowie grzech byłoby się skarżyć, chociaż żyję w Nowokuźniecku, a to miasto jest zanieczyszczone bardzo mocno. Dlatego kupiłem jeszcze olej cedrowy i zrobiłem 10% roztwór, którym przeprowadziłem "syberyjskie oczyszczanie" , a nie rozcieńczony balsam używałem zewnętrznie. Rezultat - przez zimę ani razu nie chorowałem, ręce zawsze na mrozie pękają, są suche, a po balsamie , wszystkie ranki przeszły. No i jeszcze parę razy, kiedy po noszeniu ciężarów bolały plecy i ramię, tak po posmarowaniu olejem z żywicą wszystko w normie. Ogólnie, bardzo dobra rzecz, teraz zamówiłem znowu 40 %, ponieważ dobre jest i zewnętrznie i do wewnątrz, "syb-czystkę" nie zaszkodziłoby powtórzyć, spodobało się, w pracy wszyscy kichali, a ja to obszedłem się bez smarków.

---------------------------------------------

Aleksandr Gromakow

Ja żywicę piję już około 5 lat. i Pomaga i od oparzeń i od podniesieniu odporności, poprawy samopoczucia. Jeszcze mi wydaje się, że ona zmniejsza ciśnienie.

---------------------------------------------

Krasnikowa Ałła

Dzień dobry! Po raz kolejny zamówiłam balsam cedrowy. Zamawiam dla swoich potrzeb roztwór 40%. Smaruję im nogi dla profilaktyki żylaków. Potem rozcieńczam do 10% i taki piję. Jeszcze bardziej rozcieńczony kapię do uszu, do nosa i raz na rok robię oczyszczanie oczu, 2,5 % roztworem. Mam przewlekłe choroby, ale dzięki obchodzę się bez szpitali i bez tabletek. Rozwój żylaków zatrzymał się, przeszły bóle i obrzęki. Całkowicie oczyściły się zatoki, ale to co z nich w trakcie oczyszczania wychodzilo - nie dla ludzi o słabych nerwach.

---------------------------------------------

Natalia

Bez żywicy momentalnie zaczyna się u mnie przejawiać zmęczenie, zwłaszcza pod wieczór. Jeszcze zauważyłam, że używanie oleju z żywicą obniża apetyt. Potrzeba mniej żeby się najeść, co jest ważne dla osób, które dbają o figurę. Przy pierwszych oznakach przeziębienia od razu przyjmuję olej z żywicą - i wszystko przechodzi. Środek jest świetny, WSZYSTKIM REKOMENDUJĘ! Dla mnie także jest bardzo ważne, że żywica jest zbierana przez pracowników tej firmy bez czynienia szkody drzewom. […]

---------------------------------------------

Andrzej , miasto: Lipieck

Trochę ponad rok temu przeczytałem w jednym z czasopism o sposobie leczenia zapalenia migdałków i problemów z częstym zapaleniem gardła. W tym artykule było, jak autorka uwolniła się od tych problemów. Mniej więcej sposób polega na następującym: Każdego ranka i kilkukrotnie w ciągu dnia kłaść pod język kawałeczek cedrowej żywicy wielkości groszka i trzymać go tam nie mniej niż 15 minut. Zapalenie migdałków u tej kobiety przeszło po jakimś czasie. Ponieważ sam również bezustannie męczyłem się z zaogniającym się gardłem, rok temu zdecydowałem się pójść za radą autorki artykułu i zamówiłem cedrową żywicę na waszej stronie. I na dzisiejszy dzień mogę powiedzieć, że leczenie gardła cedrową żywicą - najpewniejszy i najszybszy sposób, z tych które próbowałem. (i najważniejsze - całkowicie naturalny). Nie mogę powiedzieć, że od razu uwolniłem się od problemów z zapaleniem gardła. Jednakże, przez rok używania żywicy, moje gardło poważnie nie chorowało ani razu. Przy pierwszych symptomach przeżuwałem kawałeczek żywicy i problemy gardłowe zazwyczaj przechodziły. Co prawda przy leczeniu nie kładłem żywicy pod język, tylko żułem jak gumę, ale efekt jest i przy takim sposobie jej wykorzystania. Podobnie jeśli boli gardło, można położyć drobinkę żywicy pod język na noc (na rano gardło albo przejdzie, albo nastąpi poważna poprawa). […]

---------------------------------------------

Umanowa Raisa

Otrzymawszy przesyłkę, zaczęłam 70-procentowym olej z żywicą stosować na stawy nóg. Od zeszłego roku zaczynały zwiększać się halluksy, nakładałam na nie żywicę i zaczynałam masować nogę o nogę. Już na trzeci dzień spadł obrzęk, zaczynał zmniejszać się ból.[…] Stosuję żywicę na szyję, rozcierając i masując na odkładanie soli w szyi. Dobrze pomaga. Dalej lędźwia rozcieram 10-15minut. Po tygodniu zaczęły przechodzić bóle w plecach. Mam osteochondrozę. Lekarze powiedzieli, że to nieuleczalne. A ja odpowiedziałam, że Hipokrates przewróciłby się w grobie gdyby to usłyszał. Jeszcze rok temu z trudem chodziłam, kuśtykałam od lekarza do lekarza. Radykalnie zmieniłam wyżywienie ( mięso, kiełbasy, ostre, słone - nie jem). Zaczęłam chodzić na gimnastykę, piłam zioła. Na koniec otrzymałam żywicę. Zaczęłam masować po kolei szyję, plecy, lędźwia, ręce, nogi. I po dwóch miesiącach stosowania stałam się giętka, biegam po 15 minut na bieżni. Chodzę szybkim krokiem, wyprzedzając młodych. Pozbyłam się złogów solnych, kręgosłup jest giętki. Wielkie dzięki za żywicu, zaprawdę uzdrawia. Skóra twarzy oczyściła się od jakichś krost, wysypek, odmłodniała. No, skóra twarzy szyi u mnie i tak była zadbana, używałam dobre kosmetyki wiele lat. A wraz z zastosowaniem żywicy zaczęła jeszcze polepszać się. A 40-procentową żywicę stosuję wewnętrznie na noc, jedną łyżeczkę do herbaty - syberyjskie oczyszczanie. Gorzko, idzie wytrzymać. Wielkie, ludzkie dziękuję za możliwość uzdrowienia siebie, odmłodzenia.

---------------------------------------------

zywica5